Czy jako właściciel firmy remontowo-budowlanej chciałbyś łatwo i szybko dotrzeć do nowych klientów?

Mamy dla Ciebie Rozwiązanie: STRONA INTERNETOWA DLA FIRMY BUDOWLANEJ

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że przynajmniej 60% potencjalnych klientów może wyszukać Twoją firmę budowlaną w internecie, a ponad 80% skorzysta ze smartfona lub innego urządzenia mobilnego.

Jak w większości firm budowlanych pozyskujesz nowych klientów z polecenia.

Czy wiesz, że większość osób zanim wykona do Ciebie telefon będzie szukało informacji o Twojej firmie w internecie?

Bardzo często zdarza się, że Ci klienci natrafią na ofertę konkurencyjnej firmy w regionie, która posiada dobrze wykonaną stronę internetową. Istnieją szanse, że skorzystają z jej usług, ponieważ nigdzie nie będą mogli znaleźć Twoich realizacji, listy świadczonych usług przez Twoją firmę itp.

Aby uniknąć takich sytuacji DKAmedia oferuje sprawdzone rozwiązanie dla branży budowlanej.

Strona internetowa dla firmy budowlanej, jako główny element pakietu pozwoli pokazać Twoją firmę z jak najlepszej strony, a zainteresowani Twoimi usługami użytkownicy już nigdy nie skorzystają z usług konkurencji.


Nasz pakiet REKLAMY w internecie dla firm budowlanych zawiera:

  • PROJEKT LOGO – Profesjonalny projekt logotypu, który wywoła u odwiedzających Twoją stronę internetową zaufanie, jakość dobrej i solidnej firmy.

  • FIRMOWY PROFIL NA FB – Firmowy Profil na Facebooku zostanie stworzony i skonfigurowany ze stroną internetową i za jego pomocą będziesz dodawał zdjęcia ze swoich realizacji.

  • STRONA INTERNETOWA DLA FIRMY BUDOWLANEJ – Strona internetowa będzie przystosowana do urządzeń mobilnych. Indywidualnie zaprojektowana strona internetowa dla firm budowlanych działa na wszystkich urządzeniach typu smartfon, tablet, smart TV itp.

  • GRATISY!!!! – Jeśli zdecydujesz się na nasz pakiet reklamy: “Strona Internetowa dla Firmy Budowlanej” otrzymasz od nas wspaniałe GRATISY, które wspomogą reklamę w internecie. W gratisie otrzymasz:

    • 200 szt. Wizytówek dwustronnych kolorowych (projekt w pakiecie)

    • 1 szt. Banner oczkowany 1m x 2m (projekt w pakiecie)


Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja!
Zadzwoń już dziś i zamów pakiet dla Swojej Firmy!

Zadzwoń i zamów – tel. 785 954 399

lub napisz na info@dkamedia.pl