WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Drewniane szyldy reklamowe

Drewniane szyldy reklamowe

Wydawałoby się, że drewniany szyld reklamowy, to już przeszłość. Natomiast tego typu reklama, określana mianem „vintage”, wraca do łask i na nowo zyskuje coraz większą popularność. Klienci cenią jej estetykę, trwałość, unikatowy charakter. Drewno o optymalnych parametrach jest bowiem idealnym materiałem do tego typu form reklamowych – przyciąga uwagę i podnosi prestiż firmy, gdyż materiał ten od lat uważany jest za produkt wyjątkowo trwały i ekskluzywny.

Drewniany szyld reklamowy Leżajsk to rodzaj reklamy idealnie łączący tradycję i nowoczesność. Jest doskonałym sposobem na wyróżnienie każdej firmy, a zwłaszcza tej, której profil działalności nawiązuje do natury, swojskości, ekologii. Poprzez szyld reklamowy z drewna dajesz Klientowi sygnał, że działasz z troską o zdrowie i środowisko.

Szyld drewniany Leżajsk

Nowoczesny szyld reklamowy z drewna to reklama wykonana z poszczególnych gatunków drewna bądź jego pochodnych, najczęściej płyty sklejki. Może przybierać dowolny kształt i rozmiar oraz wykonywana jest według indywidualnego zapotrzebowania. Szyldy drewniane mogą zawierać wygrawerowaną nazwę lub logo, bądź też wycięte litery czy grafikę, przyklejone na drewnie. 

Taka drewniana tablica może także łączyć w sobie kilka materiałów, jak na przykład drewno ze szkłem, drewno z pleksi bądź drewno z metalem, tworząc niepowtarzalny i trwały szyld reklamowy. Możliwości jest wiele – powierzchnia deski może by heblowana lub nie, na bokach może pozostać zachowana kora. Jeśli chcemy, by reklama była podświetlana, na drewnianej tablicy bez problemu można zamontować podświetlane litery 3D bądź całość podświetlić dookoła paskiem LED.

Drewniany szyld reklamowy może zostać poddany procesowi postarzania poprzez działanie opalarki lub nałożenie odpowiednich impregnatów. Ponadto zastosować możemy dowolną kolorystykę całości bądź poszczególnych elementów reklamy. Całość jest dokładnie zabezpieczana profesjonalnymi środkami ochrony drewna, dzięki czemu służy przez długi czas. Tego typu reklama  może być montowana zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Reklama ze sklejki

Szyldy reklamowe często wykonywane są ze sklejki – zwłaszcza wodoodpornej – bowiem jest to trwały, ekonomiczny i łatwy w obróbce materiał, który odpowiednio zabezpieczony może posłużyć nam przez długi czas, nawet będąc wystawiony na trudne warunki. Najczęściej tworzy się z niego tablice reklamowe ze sklejki, tabliczki przydrzwiowe, logotyp ze sklejki lub szyldy ze sklejki. Tekst bądź grafika na sklejce mogą być wykrawane za pomocą frezów, jak i grawerowane laserowo.

Drewniany kaseton reklamowy

Rustykalny, designerski, stylowy drewniany szyld reklamowy Leżajsk będzie oryginalnym wyróżnikiem Twojej firmy lub marki, podkreślając ich proekologiczne preferencje. Dzięki niemu wyróżnisz się na tle konkurencji, skupiając na sobie uwagę Klientów.

Centrum reklamy wykonuje drewniane szyldy reklamowe, które charakteryzuje najwyższa jakość materiałów, precyzja wykonania, trwałość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, biorąc pod uwagę potrzeby, możliwości i oczekiwania Klienta.

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »