WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Sklepy internetowe (e-commerce)

Sklepy internetowe (e-commerce)

Sklep internetowy to platforma dająca możliwość sprzedaży i kupna produktów przez Internet. Elementem każdego sklepu internetowego jest strona z ofertą, zawierająca opis towarów lub usług (najczęściej podzielona na poszczególne kategorie, sortujące produkty według ich rodzaju). Kolejnym segmentem sklepu on-line jest tzw. koszyk, gdzie za pomocą kliknięcia na odpowiednie hiperłącze przy danym produkcie, klient dokonuje wyboru towaru lub usługi. Niezbędnym modułem jest również formularz, za pomocą którego klient podaje swoje dane niezbędne do przeprowadzenia transakcji:

  • dane osobowe
  • dane kontaktowe
  • adres dostawy.

Każdy sklep internetowy posiada także panel administracyjny, pozwalający na zarządzanie nim (m.in. dodawanie, edytowanie, realizowanie zamówienia).

Tworzymy sklepy internetowe oraz dedykowane oprogramowanie do ich prowadzenia. Na wstępie analizujemy branżę, ofertę, charakterystykę oraz grupę docelową danej firmy tak, aby dobrać jak najlepsze rozwiązania i technologie tworzonego e-sklepu. Następnie dobieramy indywidualny i unikatowy projekt graficzny, który z łatwością będzie można wyświetlać na każdym urządzeniu mobilnym. To od klienta zależy, jak bardzo sklep internetowy ma być rozbudowany – może posiadać oprogramowanie z płatnością on-line, być powiązany z Allegro, Ceneo czy usługami kurierskimi.

Strony internetowe Rzeszów

Strony internetowe Stalowa Wola

Oferujemy kompleksową usługę przygotowania oraz wdrożenia sklepu internetowego.

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »