WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Pozycjonowanie strony i optymalizacja

Pozycjonowanie strony i optymalizacja

Agencja Reklamowa DKAmedia oferuje swoim Klientom, którzy posiadają strony/sklepy internetowe firm lub strony prywatne usługę optymalizacji SEO. Usługa polega na przeprowadzeniu dokładnej analizy optymalizacji SEO, w skład której wchodzi między innymi, szybkość działania strony, poprawność opisów tagów strony, poprawność opisów meta-tag (tekst opisujący w wyszukiwarkach stronę), treści strony czy poprawność semantyki kodu. Na jej podstawie generowany jest raport, który przedstawiany i omawiany jest z klientem.

W czasie omawiania raportu, przygotowywane są również odpowiednie rozwiązania, które mają na celu zoptymalizowanie produktu. Zmiany mogą zostać przedstawione, ale to Klient sam decyduje, które rozwiązania zostaną ostatecznie wprowadzone. Za wdrożenie poprawek odpowiada doświadczony zespół programistów, który przygotowuje wiele operacji optymalizacji SEO.

Optymalizacja semantyki kodu lub odpowiednich opisów tagów i meta tagów strony, oznacza, że zespół programistów, będzie musiał otrzymać dostęp do kodu źródłowego strony. W związku z tym, może zostać podpisana klauzula poufności.

W ramach oferty optymalizacji SEO, sprawdzana jest również treść strony. Dobrze przygotowany tekst wpływa na zachowanie potencjalnego Klienta lub pomaga mu w określeniu następnego kroku (np. w zakupie produktu). W związku z tym, jeśli zajdzie taka potrzeba, przedstawiane są potencjalne problemy treści i wskazywane są praktyczne rozwiązania, tak, aby tekst w pełni wyczerpywał temat, posiadał oryginalną treść, która znajdować będzie się jedynie na tej, jednej stronie, posiadał odpowiednią semantykę oraz zawierał odpowiednie słowa kluczowe. Dodatkowo, w ramach współpracy, każdy klient może liczyć na przeszkolenie w dziedzinie tworzenia prostych i urozmaiconych treści (zwłaszcza jeśli strona posiada blog), które zgodne są z obecnymi standardami wyszukiwarek internetowych.

Opisy strony (meta tagi) i grafiki wyróżniające stronę (w tym obsługa wizytówek Social Media), przygotowywany jest we ścisłej współpracy z Klientem. Oczywiście, jeśli Klient nie posiada pomysłu na poprawny opis swojej firmy/usługi, rolą zespołu marketingowego jest przygotowanie kilku propozycji, tak, aby oddać jak najlepiej charakter firmy Klienta.

Na optymalizacje SEO składa się również optymalizacja strony i czas jej reakcji (w tym ładowania). W związku z tym, każdy Klient będzie miał możliwość na zrobienie kopii swojej strony na serwerze firmy DKAmedia i ewentualne wykluczenie czynników zewnętrznych.

Na koniec każdych pracy, Klient otrzymuje generowany raport końcowy prac, który zawierać będzie opis problematyki produktu wraz z wdrożonymi, kolejnymi poprawkami.

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »