WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Konta pocztowe

Konta pocztowe

Agencja Reklamowa DKAmedia oferuje swoim Klientom pełną, profesjonalną i kompleksową obsługę kont pocztowych na serwerze klienta lub serwach DKAmedia. Klient, w ramach oferty, dostaje zespół doradców, który przeprowadzi go przez każdy etap tworzenia konta pocztowego, jego obsługi, oraz co ważne, integracji z zewnętrznymi skrzynkami mailowymi (o ile serwer Klienta na to pozwala), takimi jak: gmail, outlook czy Mozilla Thunderbird.

Oferta dotyczy istniejących rozwiązań jak i biznesplanów, które nie posiadają swojej strony/sklepu, ale do kontaktu ze swoimi klientami, istnieje potrzeba uruchomienia konta pocztowego e-mail. W takich przypadkach, najczęściej konta pocztowe uruchamiane są na serwerach DKAmedia pod właściwymi domenami (te na wczesnym etapie można rejestrować w DKAmedia), a zespół doradców pomaga w dobraniu jak najlepszego adresu (najczęściej: biuro/kontakt@nazwaTwojejFirmy.pl).

Jeśli Klient nie jest zadowolony z obecnych cen lub jakości obecnej usługi, może zdecydować się na przeniesienie poczty i całej jej zawartości (wraz z załącznikami) na sewer DKAmedia. Dodatkowo, oferta obejmuje pełna opiekę nad usługą oraz integrację przeniesionej poczty na zewnętrzny klient pocztowy. Oznacza to, że praktycznie klient Twojej firmy, pisać będzie e-maila na adres biuro/kontakt@nazwaTwojejFirmy.pl i z takiego też adresu otrzyma odpowiedź. Jednak skrzynką odbiorczą i tą która obsługuję całą korespondencje, może być Twoje prywatne konto, np. jakis_Napis_@gmail.com, które powiązane zostanie z nowo utworzonym kontem pocztowym.

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »