WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Domeny i hosting

Domeny i hosting

Agencja Reklamowa DKAmedia oferuje sowim klientom pełną i kompleksową obsługę hostingową oraz obsługę domeny. Oznacza to, że klient, który posiada swoją stronę firmową lub prywatną, ale nie jest zadowolony z cen lub z wydajności działania obecnego hostingu, może przenieść swój produkt na serwery DKAmedia. Zespół doradczy zaproponuje najlepszą ofertę, dobraną pod obecną stronę/sklep/aplikację oraz zajmie się wszelkimi formalnościami z przeniesieniem produktu Klienta (dotyczy to również przenosin lub przekierowania domeny). Dodatkowo, każdy Klient może liczyć na pełną opiekę nad swoją usługą.

Na potrzeby Klienta, przed podjęciem decyzji o przenosinach na inny serwer, można wygenerować dogłębny raport z funkcjonalności i wydajności działania produktu na obecnym serwerze. Dodatkowo, w ramach testów, istnieje możliwość przeniesienia kopii obecnej strony, 1:1, na serwery DKAmedia. Dzięki takiemu zabiegowi i porównaniu raportów przed i po przenosinach, każdy Klient posiadać będzie dogłębną wiedzę o jakości świadczonych usług hostingowych.

Jeśli posiadasz pomysł na domenę, ale nie wiesz jak ją zarejestrować lub utrzymać, zespół DKAmedia poprowadzi cię przez wszystkie etapy, krok po kroku. Dodatkowo, oferujemy możliwość rejestrowania domen na naszych serwerach lub na serwerach wskazanych przez klienta. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i doradzimy jak odpowiednio dobrać domenę do pomysłu biznesowego lub do już istniejącej firmy tak, aby odnieść sukces w internetowym marketingu.

Klient, który skorzysta z oferty nie musi martwić się o zmiany kosztów – te są stałe -, a o terminie zapłaty poinformujemy znacznie wcześniej. Dzięki temu, jedynie co musi robić Klient, to rozwijać swój biznes.

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »