WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju

Bannery

Bannery

Nasza agencja oferuje Państwu druk reklam wielkoformatowych, jedną z wiodących form takiej reklamy jest banner. Banery, które tworzymy są drukowane na materiałach najlepszej jakości, dzięki temu zwiększamy jego żywotność oraz odporność na trudne warunki tj. kurz,odpryski, kamyki, deszcz, słońce itp. Bannery reklamowe w dzisiejszych czasach mimo dużej konkurencji mają sens ponieważ sprawiają że nazwa marki oraz jej usługi są utrwalane w pamięci.

Wbrew pozorom reklama na banerze to niski koszt, dzięki temu chętnie z nich korzystają indywidualne osoby, lokalne firmy oraz duże korporacje.

Są to banery o zwiększonej wytrwałości w doskonałej jakości wydruku, drukujemy z przesłanych nam wcześniej plików lub jeżeli takich nie posiadasz chętnie podejmiemy się stworzenia dla Ciebie unikalnego projektu, który wśród przechodzących obok niego potencjalnych klientów będzie działał jak magnes. Wierzymy że dobrze zaprojektowany banner podświadomie może wpłynąć lub zmienić decyzję przyszłego klienta.

Banery, które możesz u nas zamówić to baner jednostronny zgrzewany, banner odblaskowy(dzięki specjalnej foli w nocy staje się widoczny w momencie gdy padną na niego promienie światła.

Bannery Rzeszów

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »