WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Strony wizytówkowe/One Page

Strony wizytówkowe/One Page

Strona internetowa typu One Page, inaczej strona wizytówkowa, to taka, która zawiera niewielką ilość treści – tylko najważniejsze informacje o firmie oraz dane kontaktowe. Od klasycznej różni się tym, iż cała jej treść zamieszczona jest na stronie startowej, bez podziału na zakładki czy podstrony.

Krótko mówiąc jest to witryna zbudowana wyłącznie z jednej strony, opatrzona w menu, które służy do szybkiej nawigacji i przekierowania do konkretnego miejsca. Ponadto użytkownik może sam dotrzeć do interesujących go treści, używając kursora i przejeżdżając w dół strony. Stronę wizytówkową można porównać do strony głównej, na której znajdują się zintegrowane pionowo podstrony.

Tego typu strona to idealne rozwiązanie wtedy, gdy strona internetowa firmy służyć ma wyłącznie jako wizytówka danego przedsiębiorstwa, zawierająca podstawowe informacje. Przekazanie je klientowi będzie wtedy efektywniejsze, niż przy rozbudowanej tradycyjnej stronie www. Ponadto ze stron typu One Page lepiej korzysta się z urządzeń mobilnych, gdzie poruszanie się jest znacznie łatwiejsze niż po tradycyjnych witrynach zbudowanych ze strony głównej i zakładek.

Standardowo strona wizytówkowa składa się z następujących elementów:

  • nagłówka – w formie banneru statycznego, zawierającego nazwę firmy w postaci logo, hasło przewodnie i elementy graficzne charakterystyczne dla typu prowadzonej działalności;
  • menu – występujące w formie pionowej na całej szerokości strony (O firmie, Oferta, Kontakt).

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »