WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

REKLAMA

Wykreujemy wizerunek Twojej firmy w sieci

Firma DKAmedia oferuje kompleksową obsługę Klienta w dziedzinie marketingu. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie naszych specjalistów przy tworzeniu identyfikacji wizualnej oraz reklamy w inernecie, i kampanii reklamowej. Ponadto, drukarnia DKAmedia, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, zapewnia wysokiej jakości wydruki offsetowe oraz reklamę zewnętrzną (druk wielkoformatowy).

Każdy klient obsługiwany jest indywidualnie, a realizowane dla niego projekty są spersonalizowane i dopasowane do charakterystyki działalności, którą prowadzi. Dopasowywanie reklamy odbywa się dzięki procesowi, na który składa się badanie i analiza potrzeb firmy/produktu, określenie konkretnego celu, który ma zostać osiągnięty, nakreślenie planu działania i realizacja pomysłu. Każdy z etapów odbywa się ze ścisłą współpracą z Klientem. Natomiast, jeśli Klient nie ma pomysłu na reklamę, nasi specjaliści wyciągają pomocną dłoń i przedstawiają własną wizję reklamy.

DKAmedia Agencja Reklamowa - Oferta Reklama

Co wyróżnia naszą agencję

NOWOCZESNOŚĆ

Nowatorskie podejście do tematu REKLAMY

DOŚWIADCZENIE

Spore doświadczenie mimo młodego wieku

ZAANGAŻOWANIE

po prostu kochamy naszą pracę

Poznaj DKAmedia - oferta Reklama

Poznaj DKAmedia Grafika

Klient może liczyć na profesjonalną obsługę reklamową w internecie, na którą składa się tworzenie strony/sklepu internetowego oraz ich promocja w Social Media i promowanie na lokalnych serwisach (kampania reklamowa).

Oznacza to, że każdy Klient może liczyć na pełną obsługę, w skład której wchodzi nie tylko tworzenie strony, ale przede wszystkim, jej promocja i stworzenie spójnego wizerunku firmy na profilach Social Media. Klient otrzymuje wizerunek marki. DKAmedia, wdraża pomysł w życie.

Reklama tradycyjna

Każdy projekt jest projektem indywidualnym, który skierowany jest bezpośrednio do jednego Klienta i jego indywidualnych potrzeb. Strony mają unikatowy wygląd i utożsamić można je jedynie jedną firmą.

Klient otrzymuje pełne wsparcie i doświadczenie zespołu projektowego, aby od samego początku projekt spełniał wymagania firmy i ich klientów. Przed podjęciem prac programistycznych, opracowywany jest szczegółowy plan działania, interaktywne makiety przyszłego systemu, który akceptowany jest przez obydwie strony. Zespół projektowy wykorzystuje wiedzę z zakresu UI (User Interface) oraz UX (User Experience), aby system był jak najbardziej przyjazny użytkownikowi.

Oferta Reklama
Oferta Reklama

Reklama Internetowa i Social Media

Projekt i wdrożenie strony internetowej, to jedynie część oferty. Klient może liczyć na kompleksową obsługę w zakresie IT. Obejmuje to wykupienie domeny, hosting, integracje różnych systemów, tworzenie modułów do istniejących już stron czy wdrażanie standardów WCAG 2.0 lub kont pocztowych. Każdemu Klientowi, od pierwszego spotkania, aż do mementu uruchomienia produktu, doradzać będzie zespół ludzi, który bazując na swoim doświadczeniu, podpowiadając będzie najlepsze rozwiązania i kolejne kroki. To samo dotyczy blogów. Jeśli ktoś jest zainteresowany uruchomieniem swojego własnego bloga, to zespół DKAmedia przeprowadzi go przez kolejne etapy, a Klientowi pozostanie pisanie.

Finalny produkt trzyma wysokie standardy i jakość kodu, który jest odpowiednio sformatowany i zoptymalizowany. Jednocześnie oferta obejmuje przeprowadzenie optymalizacji SEO, aby polepszyć wyniki wyszukiwania. Odbywa się to przez promocję na portalach lokalnych (współpracują z DKAmedia) i optymalizację strony internetowej.

Zamów kontakt i porozmawiajmy

o reklamie Twojej firmy

Doradzimy Ci jak najlepiej wykorzystać Twój budżet na projekt

Zaufali nam:

Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Translate »