WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Aplikacje na smartfona (PWA)

Aplikacje na smartfona (PWA)

Obecnie najpopularniejszymi urządzeniami na świecie są urządzenia mobilne. Powoduje to, że strony i aplikacje webowe, muszą dostosowywać się do tego trendu i być przygotowane do wyświetlania zawartości stron na urządzeniach o niewielkich przekątnych. Aby sprostać temu problemowi, współczesne strony przygotowywane są według kilku standardów. Pierwszym podejściem jest przygotowanie strony do responsywnego wyświetlania (układ, który dostosowuje się do szerokości ekranu) przy jednoczesnym braku utraty funkcjonalności (lub modyfikacji funkcjonalności) i ergonomii korzystania. Drugie podejście, proponuje Klientowi przygotowanie specjalnej – pod dane środowisko urządzenia (iOS, Android) – aplikacji natywnej. Rozwiązanie to, prowadzi do problemu konieczności przygotowania najczęściej co najmniej dwóch osobnych projektów, co w swojej konsekwencji znacznie podwyższa koszt produkcji i utrzymania produktu.

Rozwiązaniem pośrednim, pomiędzy układem reposponsywnym a aplikacją natywną jest aplikacja PWA (ang. Progressive web app). Jest to aplikacja internetowa, która uruchamiana jest jako zwykła strona internetowa, ale umożliwia użytkownikowi zainstalowanie jej na ekranie swojego urządzenia mobilnego. W ten sposób, użytkownik posiada dostęp do produktu w natywny sposób, bez konieczności wpisywania adresu do przeglądarki (klika w ikonkę aplikacji). Dodatkowo, aplikacja PWA, posiada możliwość wdrożenia rozwiązań z aplikacji natywnych, takich jak: dostęp do aparatu, dostęp do żyroskopów, dostęp do zasobów telefonu, możliwość wysyłania notyfikacji do klientów czy umożliwia dostęp do zasobów strony w trybie off-line.

Agencja Reklamowa DKAmedia oferuje pełne wdrożenie aplikacji PWA do rozwiązań już istniejących lub do produktów zamawianych od podstaw w firmie. Obsługa jest kompleksowa i obejmuje pełen proces tworzenia produktu, od pierwszej koncepcji, pierwszej wizualizacji graficznej a kończąc na wdrożeniu produktu i jego utrzymaniu.

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »