WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

NOWOCZESNE
STRONY INTERNETOWE

Wykreujemy wizerunek Twojej firmy w sieci

Rola Klienta, to przedstawienie wizji. Rolą DKAmedia, jej realizacja.

Rola Klienta, to przedstawienie wizji. Rolą DKAmedia, jej realizacja.

Strona internetowa dla firmy jest jednym z najważniejszych kanałów komunikacyjnych z klientem. Stanowi wizytówkę firmy i często jest rozszerzeniem działalności o kolejne usługi i możliwości. Jednocześnie, dobrze zaprojektowana strona, jest dopełnieniem wizerunku marki. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, w związku z tym każdy projekt powinien być dopasowany do charakterystyki użytkownika, odpowiadać na jego zapotrzebowanie, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to nakierunkować go do podjęcia inicjatywy.

DKAmedia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje profesjonalną i pełną ofertę tworzenia stron internetowych o różnej charakterystyce.

DKAmedia IT
Oferta IT DKAmedia Agencja Reklamowa

Co wyróżnia naszą agencję

NOWOCZESNOŚĆ

Nowatorskie podejście do tematu REKLAMY

DOŚWIADCZENIE

Spore doświadczenie mimo młodego wieku

ZAANGAŻOWANIE

po prostu kochamy naszą pracę

Poznaj DKAmedia

Poznaj DKAmedia Web & App

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych i dopasowanych wizerunkowo do firmy klienta, stron internetowych. Przygotowywane projekty dostosowane są do wyświetlania się na urządzeniach mobilnych (responsywność - RWD), co jest istotne zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy większość wyświetleń pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych (np. smartphone, tablet, itp.).

Zajmujemy się tworzeniem stron o charakterze landing pages, biznesowym, dla lokalnych i dużych przedsiębiorców. Ponadto zapewniamy tworzenie sklepów internetowych (e-commerce), serwisów internetowych oraz aplikacji webowych (w tym PWA). Prace realizujemy w oparciu o system CMS, który umożliwia administratorowi strony na umieszczanie treści na stronie internetowej, według własnych potrzeb. Oprócz zarządzaniem treścią, oferujemy również tworzenie bardziej zaawansowanych aplikacji, które wymagają zarządzanie danymi. Projekty realizowane są w środowisku Laravel.

Personalizacja projektów

Każdy projekt jest projektem indywidualnym, który skierowany jest bezpośrednio do jednego Klienta i jego indywidualnych potrzeb. Strony mają unikatowy wygląd i utożsamić można je jedynie jedną firmą.

Klient otrzymuje pełne wsparcie i doświadczenie zespołu projektowego, aby od samego początku projekt spełniał wymagania firmy i ich klientów. Przed podjęciem prac programistycznych, opracowywany jest szczegółowy plan działania, interaktywne makiety przyszłego systemu, który akceptowany jest przez obydwie strony. Zespół projektowy wykorzystuje wiedzę z zakresu UI (User Interface) oraz UX (User Experience), aby system był jak najbardziej przyjazny użytkownikowi.

Oferta IT
Oferta IT

Kompleksowa usługa

Projekt i wdrożenie strony internetowej, to jedynie część oferty. Klient może liczyć na kompleksową obsługę w zakresie IT. Obejmuje to wykupienie domeny, hosting, integracje różnych systemów, tworzenie modułów do istniejących już stron czy wdrażanie standardów WCAG 2.0 lub kont pocztowych. Każdemu Klientowi, od pierwszego spotkania, aż do mementu uruchomienia produktu, doradzać będzie zespół ludzi, który bazując na swoim doświadczeniu, podpowiadając będzie najlepsze rozwiązania i kolejne kroki. To samo dotyczy blogów. Jeśli ktoś jest zainteresowany uruchomieniem swojego własnego bloga, to zespół DKAmedia przeprowadzi go przez kolejne etapy, a Klientowi pozostanie pisanie.

Finalny produkt trzyma wysokie standardy i jakość kodu, który jest odpowiednio sformatowany i zoptymalizowany. Jednocześnie oferta obejmuje przeprowadzenie optymalizacji SEO, aby polepszyć wyniki wyszukiwania. Odbywa się to przez promocję na portalach lokalnych (współpracują z DKAmedia) i optymalizację strony internetowej.

Jak to Robimy?

Dkamedia realizacja 1 krok

Wizja

Klient przedstawia swoja wizję.

Dkamedia realizacja 2 krok

Plan

DKAmedia, wraz z klientem opracowuje szczegółowy plan działania, który akceptowany jest przez obydwie strony.

Dkamedia realizacja 3 krok

Prace wdrożeniowe

Cały zespół pracuje, aby wdrożyć w życie wizję Klienta, według wcześniejszych ustaleń.

Dkamedia realizacja 4 krok

Live

Finalny produkt jest uruchamiany i publikowany.

Zamów kontakt i porozmawiajmy

o reklamie Twojej firmy

Doradzimy Ci jak najlepiej wykorzystać Twój budżet na projekt

Zaufali nam:

Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Translate »