WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Oklejanie samochodów Leżajsk

Oklejanie samochodów Leżajsk

Firma DKAmedia to jedno z nielicznych miejsc, w którym zespół wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie reklamy, zmieni Twoje auto do niepoznania. Firma swoje usługi świadczy na terenie całego Podkarpacia, zaś oddział AutoWrap mieści się w Nowej Sarzynie.

Dla pracowników DKAmedia oklejanie aut to jedna z głównych specjalizacji. Zajmują się oni oklejaniem pojazdów firmowych oraz samochodów prywatnych. Materiał, który jest wykorzystywany w tym celu, to sprawdzone folie firmy Oracal, które posiadają nie tylko długi okres wytrzymałości, ale również ponad siedmioletnią gwarancję na żywotność kolorów.

Jesteśmy w innych miastach na Podkarpaciu

Dzięki profesjonalnej pracowni graficznej oraz specjalnie przygotowanemu warsztatowi aplikatorzy mogą przekształcić niedostrzegalny dotąd pojazd, w efektowną reklamę mobilną. Oferta zawiera przygotowanie projektu graficznego według wytycznych klienta. Projekt opracowywany jest na realistycznym podkładzie (fotografii) danego pojazdu, który tworzy w efekcie końcowym realistyczną wizualizację.

Dzięki temu klient ma wgląd na zamawianą usługę oraz czas na ewentualne korekty, które grafik bez kosztowo nanosi na projekt.
Dopracowany z klientem projekt zostaje przesłany do parku maszynowego, gdzie zostaje on odpowiednio obrobiony oraz wydrukowany. W międzyczasie pojazd zostaje dokładnie odtłuszczony, umyty i osuszony- dopiero po takim zabiegu przygotowana wizualizacja może zostać przeniesiona na pojazd, tworząc unikatową reklamę.

Firma zajmuje się tworzeniem i nanoszeniem na pojazdy zarówno reklam prostych, jak i tych bardziej skomplikowanych, włącznie z całkowitym oklejeniem samochodu. Należy pamiętać, że graficy myślą nieschematycznie, przez co pojazd zmieni się nie do poznania! Oklejanie aut Leżajsk to w końcu nasza specjalność! Przekonaj się o tym i Ty.

Zapraszamy do współpracy!

Oklejanie aut podkarpacie

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »