WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Integracje systemów

Integracje systemów

Agencja Reklamowa DKAmedia oferuje kompleksowo integrację z zewnętrznymi zbiorami danych XML oraz integrację z systemem nieruchomości ASARI. Jeśli klient posiada sklep/system, który należy aktualizować systematycznie, a sam tego nie chce robić ręcznie, a jednocześnie istnieje możliwość, aby zbiór danych miał formę pliku XML, zespół programistów DKAmedia, stworzy możliwość automatycznej aktualizacji sklepu WooCommerce/systemu WordPress, w wybranych przez klienta iteracjach czasowych.

Do każdej problematyki podchodzimy indywidualnie a Klient może liczyć na pełną, kompleksową obsługę, wraz z wytłumaczeniem całego procesu automatycznej aktualizacji. Logicznie, wygląda to tak, że klient sam lub z naszą pomocą wskazuje miejsce, gdzie znajdować będzie się aktualizowany plik ze zbiorami danych, a zespół programistów sprawi, że dane automatycznie będę wgrywać się do bazy danych produktu Klienta. Jest to duże ułatwienie zwłaszcza dla magazynów i sklepów, które posiadają wiele zmiennych danych/produktów.

Jeśli prowadzisz agencje nieruchomości i posiadasz system ASARI, Agencja Reklamowa DKAmedia, tworzy systemy integracji WordPress z tym system. Oferta obejmuje nie tylko sam proces wdrożenia automatycznego importu danych, ale – jeśli taka będzie konieczność – i stworzenie aplikacji webowej (strona agencji nieruchomości z ogłoszeniami z systemu ASARI), wraz z domeną, hostingiem, kontami pocztowymi, kontami pracowników oraz pełną wizualizacją graficzną (logotyp, druk i gadżety).

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »