WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Projekt logo

Projekt logo

Masz już firmę jednak nie posiadasz odpowiedniego logotypu? Firma DKAmedia to na pewno właściwy kierunek, w portfolio posiadamy ponad 2500 zrealizowanych logotypów dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Cechuje nas to, że każde logo rysujemy indywidualnie od podstaw, dzięki temu projekt jest unikatowy, indywidualny i skierowany bezpośrednio do klienta. Wraz z logotypem otrzymają Państwo księgę znaków oraz pakiet formatów użytkowych tj. AI, JPEG, PNG, PDF, GIF.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zarówno do wielkich korporacji jak i do jednoosobowych działalności podchodzimy z zaangażowaniem i wkładamy wiele pracy, aby logotyp starannie przygotowany zarówno wizualnie jak i technicznie.

Wierzymy, że tylko przemyślany logotyp będzie w dobry sposób identyfikować Twoją firmę. Firma DKAmedia rozpoczęła swoją przygodę w 2013 roku od projektowania logotypów,głównie na rynek zagraniczny. Doświadczenie, które nabyliśmy przez ten czas pozwala nam na etapie projektowania uniknąć błędów jakie mogą powstać przy pracy nad kreowanym logotypem.

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »