WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju

Kasetony

Kasetony

Reklama świetlna – idealna promocja Twojej firmy po zmroku!

Kasetony świetlne to obszerna grupa produktowa, która oferuje wiele możliwości wyboru dla naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się kasetony jednostronne, dwustronne, wielkogabarytowe, dibond i wiele innych. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest kaseton świetlny jednostronny, prostokątny. Reklamy świetlne są bardzo dobrze widoczne, szczególnie wieczorem i w nocy, dzięki podświetleniu. Charakteryzują się estetycznym wykonaniem, co czyni je reklamą elegancką i stylową.

Kasetony reklamowe są nie tylko eleganckie, ale również bardzo trwałe. Do ich produkcji najczęściej wykorzystuje się ramę z profilu aluminiowego, malowaną proszkowo, profesjonalne oświetlenie LED, które jest wodoodporne, zasilacz i standardowe uchwyty. Dzięki temu reklama tego typu działa przez 24 godziny na dobę, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, przy minimalnym zużyciu energii.

Nasz zespół specjalistów wykonuje nietypowe projekty zgodnie z normami estetycznymi, dzięki czemu każdy kaseton świetlny będzie prezentował się fenomenalnie. Oferujemy także profesjonalną pomoc w przygotowaniu pomysłu na plafony reklamowe, jeśli Klient nie ma jeszcze gotowej koncepcji. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz elegancką i dobrze widoczną reklamę dla Twojej firmy, która przyciągnie uwagę potencjalnych klientów nawet po zmroku!

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »