WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

PROFESJONALNE
PROJEKTY GRAFICZNE

Wykreujemy wizerunek Twojej firmy w sieci

DKAmedia oferuje kompleksową usługę w dziedzinie grafiki, a klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę specjalistów od kreowania wizerunku i projektów graficznych. Każde zlecenie jest personalizowane pod Klienta i pod specyfikację jego biznesu. Dodatkowo, projekty przechodzą przez proces pomysłu, aż po koncepcje i wdrożenie. W procesie tym, Nasi specjaliści DKAmedia, nakierują Klienta, posłużą swoją wiedzą i pomogą na każdym etapie.

DKAmedia Grafika, w projektach kieruje się nowoczesnymi trendami, a kreacje autorstwa grafików, są zawsze przejrzyste, niepowtarzalne oraz kreatywne. Każde nowe zlecenie jest traktowane jak wyzwanie, które realizowane jest z wielkim zaangażowaniem.

Pracownicy DKAmedia dokładają wszelkich starań, aby projekty, które trafiają do klienta były na wysokim poziomie.

DKAmedia Agencja Reklamowa - oferta grafika

Co wyróżnia naszą agencję

NOWOCZESNOŚĆ

Nowatorskie podejście do tematu REKLAMY

DOŚWIADCZENIE

Spore doświadczenie mimo młodego wieku

ZAANGAŻOWANIE

po prostu kochamy naszą pracę

Poznaj DKAmedia Grafika

Poznaj DKAmedia Grafika

Firma DKAmedia rozpoczęła swoją przygodę w 2013 roku od projektowania logotypów, głównie na rynek zagraniczny. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala uniknąć błędów już na na etapie projektowania.

Każdy realizowany projekt przez firmę DKAmedia jest prowadzony przy współpracy z klientem, który na każdym etapie jego realizacji istnieje jego zmiany.

  • Projekty, które kreujemy zawsze są tworzone indywiduyalnie pod klienta. Każdego klienta traktujemy zawsze wyjątkowo dlatego nasze szablony nigdy nie są powielane.

  • Do projektów podchodzimy profesionalnie, a wszelakie uwagi i poprawki nanosimy na bieżąco.

  • Zaproponowane przez nas projekty, propozycje grafik zawsze są dopracowane oraz współgrają z profilem działalności danej firmy, dla której tworzymy np. design.

  • Każdy zakończony projekt przekazujemy klientowi wraz z prawami autorskimi.

Czym możesz zając naszych grafików?

Nasi graficy każdego dnia mierzą się z tworzeniem projektów graficznych zaczynajac od prostej wizytówki kończąc na skomplikowanych składach. Specjalizacją DKAmedia jest szeroko rozumiana grafika użytkowa, zarówno dla osób indywidualnych jak i dużych firm.

Tworzymy od kompleksowo tożsamość marki. Zaczynamy od propozycji kilku wersji logotypu, po czym tworzymy spójną identyfikację wizualną firmy. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie, które nauczyło nas nieszablonowego podejścia do projektów, które prezentujemy w portfolio poniżej!

Nasze pełne portfolio to ponad 2500 zrealizowanych projektów dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Oferta Grafika
Oferta Grafika

Zaufaj naszemu zespołowi

Pierwszym etapem naszej pracy jest opracowanie koncepcji projektu wspólnie z Klientem, aby poznać jak najlepiej jego potrzeby oraz zapoznać się z oczekiwaniami zamawiającego. Na tej podstawie tworzymy wstępną wizualizację, która jest pierwszą propozycją dla Klienta. Jeśli otrzymamy poprawki, to proces powtarzamy, aż do uzyskania pełnej satyfakcji Klienta.

Nasi graficy kierują się myślą, że grafika ma stanowić znak rozpoznawczy marki. Stąd, czas realizacji jaki potrzebujemy na poznanie tematu oraz przygotowanie wstępnej wizualizacji produktu, to ok. 5 dni roboczych. Po dopracowaniu projektu oraz akceptacji, przekazujemy zamawiającemu wszystkie rodzje plików edytowalnych oraz pełne prawa autorskie do nich.

Zamów kontakt i porozmawiajmy

o reklamie Twojej firmy

Doradzimy Ci jak najlepiej wykorzystać Twój budżet na projekt

Zaufali nam:

Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Nasz Klient
Translate »