WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Projektowanie i wydruk wizytówek

Projektowanie i wydruk wizytówek

Wizytówka to jedna z najlepszych metod wymiany informacji o firmie. Mimo małego rozmiaru dają spore możliwości marketingowe, ponieważ można je wypełnić zarówno reklamą, danymi do FV,informacją o firmie a nawet grafiką.

Agencja reklamowa DKAmedia realizuje projekty szybko i w przystępnej cenie zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. W ofercie posiadamy oprócz standardowych formatów 90x50mm oraz 85×55 mm posiadamy również wizytówki niestandardowe tj. wizytówki z zaokrąglonymi rogami, wizytówkowe metki podłużne, wizytówki bigowane, wizytówki kwadratowe, oraz wizytówki NFC.

Projekty, które przygotowujemy można wykorzystać również w wydrukach wizytówek z uszlachetnieniem, które nie tylko zabezpieczy druk ale również poprawi wygląd wizualny wizytówki. Wizytówki można uszlachetnić poprzez zwiększenie gramatury papieru, dodanie perforacji, pokrycie wizytówki laminatem w postaci lakieru lub folii matowej bądź też z połyskiem. Nowością w ofercie jest wylewanie wizytówki folią soft touch, która przypomina bezbarwną gumę, sprawia ona, że wizytówka staje się przyjemna w dotyku.

Wizytówki drukujemy zarówno z gotowych szablonów przesłanych do naszej agencji lub jeżeli nie posiadasz własnego projektu stworzymy indywidualny spersonalizowany design wizytówki specjalnie dla Ciebie.

Sama wizytówka jako forma reklamowa ewoluowała, zwykła standardowa nie robi wrażeni, dlatego kierując się mottem „wnieś się na wyższy poziom” staramy się nadążać za zmianami i nowinkami technologicznymi – właśnie dlatego druk wizytówek jaki oferujemy ma tak niezliczone możliwości.

<br /> <b>Notice</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/dkamedia2/domains/dkamedia.pl/public_html/wp-content/themes/dkamedia/oferta-podstrona-page.php</b> on line <b>54</b><br />

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »