WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju

Kaseton jednostronny frezowany

Autor: Damian Majkut | 7 lutego, 2023


Kasetony reklamowe jednostronne z płyt kompozytowych typu dibond, tubond i etalbond to trwałe, eleganckie i estetyczne rozwiązanie. Dzięki zagięciom, kaseton tworzy jednolitą bryłę składającą się z lica i stelaża wewnętrznego. Grafika jest frezowana i podklejona na pleksie o odpowiednim kolorze, dzięki czemu podświetlenie ogranicza się tylko do niej, co skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów.

Kaseton jednostronny frezowany

Kasetony reklamowe z płyty kompozytowej są trwałe, eleganckie i estetyczne dzięki zagięciom uzyskanym w procesie produkcji. Grubość boku standardowo wynosi 9 cm, ale istnieje możliwość wyboru grubości w zakresie 7-14 cm. Należy jednak pamiętać, że zmiana grubości wpłynie na maksymalną powierzchnię graficzną. Możliwe jest też zastosowanie grafiki wypukłej z plexi bezbarwnej o grubości 10 mm, której lico można pokryć wybranym kolorem folii ORACAL 8500. Takie rozwiązanie nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale także dodatkowo podświetla krawędzie.

Charakterystyka:

Produkt składa się z płyty kompozytowej typu Dibond z zagiętymi krawędziami. Grafika jest wyfrezowana i podklejona plexi opal (barwną) lub plexi bezbarwną z folią ORACAL 8500 na spodzie. Tył produktu to PVC o grubości 10mm. Kaseton jest wzmocniony kątownikami, a oświetlenie jest realizowane za pomocą modułów LED. Zasilaczem jest MEAN WELL o klasie ochrony IP 67.

Translate »