WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Kasetony jednostronne frezowane

Kasetony jednostronne frezowane

Chcesz wyróżnić swoją firmę i zapewnić jej prestiżową reklamę? Nasz reklamowy kaseton frezowany jest stworzony specjalnie dla Ciebie.

Reklama wykonana jest z wysokiej jakości płyty kompozytowej o grubości 3mm, produkowanej przez najlepszych producentów. Kaseton jest frezowany na naszej maszynie CNC, dzięki czemu uzyskujemy precyzyjne wycięcia i frezowania, tworząc elegancką “skrzyneczkę”. Wycięte napisy i grafiki są podklejane płytą pleksi w wybranych kolorach, co pozwala na wykonanie nawet bardziej skomplikowanego logo twojej firmy. Ważne, aby pamiętać, że w tej wersji reklamy tylko wycięte napisy świecą, tło reklamy nie jest oświetlone.

Reklama jest wyposażona w nowoczesne moduły LED o wysokiej klasie szczelności IP67, które są energooszczędne i zaprojektowane w sposób optymalizujący zużycie energii. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja reklama będzie działać niezawodnie nawet podczas deszczu. Do zasilania reklamy potrzebujesz prądu o napięciu 230-240V.

OPCJE DODATKOWE – INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

  1. Programator czasowy: Można ustawić godzinę włączania i wyłączania reklamy, a także różne harmonogramy na różne dni tygodnia i weekendy. Zalecamy stosowanie programatora z czujnikiem zmierzchu, który odcina zasilanie w nocy (np. pomiędzy 24 a 6), co pozwala zaoszczędzić energię.
  2. Sterownik WiFi: Możliwość zdalnego sterowania pracy reklamy przez aplikację na iOS i Android. Wymaga dostępnego sygnału WiFi.
  3. Czujnik zmierzchu: Automatycznie włącza i wyłącza reklamę w zależności od natężenia światła, tj. gdy robi się ciemno – reklama jest włączona, a gdy świta – czujnik odcina zasilanie.

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »