WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju

Litery przestrzenne Rzeszów

Autor: Damian Majkut | 3 lutego, 2023


Litery przestrzenne Rzeszów to doskonały sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Z powodzeniem zastąpią zwykły baner. Są trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych i bardzo estetyczne. Litery przestrzenne 3d poinformują przechodniów już z daleka gdzie mieści się twój lokal, biuro. Jeszcze lepsze wrażenie zrobią litery przestrzenne podświetlane. One będą Cię promować nawet po zmroku, kiedy zwykły baner lub napis bez podświetlenia nie byłby już widoczny.

Zwiększ swoją widoczność! Zainwestuj w trwałe litery przestrzenne w DKAmedia! Choć litery przestrzenne stosowane są szczególnie chętnie zamiast tradycyjnego szyldu, czyli na zewnątrz, to świetnie nadają się też do użycia wewnątrz, np. na ścianie w biurze. Napis wykonany z liter przestrzennych wygląda elegancko, schludnie i nowocześnie. Doskonale prezentuje się w każdym miejscu. Pełni funkcję nie tylko informacyjną, ale też dekoracyjną. Dobrze wykonany będzie ozdobą samą w sobie.

Szczególnie efektownie wyglądają litery przestrzenne podświetlane. Można je podświetlać na różne sposoby w zależności od tego jaki dokładnie efekt chcemy osiągnąć. Można sprawić, że same litery będą świecić, albo że podświetlenie będzie wokół nich. Ten drugi sposób świetnie pasuje do napisu 3d umieszczonego w biurze, na ścianie. Tak, czy inaczej podświetlany napis to nie tylko efektowne, ale i bardzo praktyczne rozwiązanie.

DKAmedia ma w swojej ofercie litery przestrzenne wszelkiego formatu. Przygotowujemy je z różnych tworzyw, w zależności od tego gdzie mają się znaleźć i jaką mają mieć wielkość. Sami takich używamy i wiemy jak je zrobić, żeby wyglądały najlepiej. Jeśli chcesz, przygotujemy Ci też projekt napisu. A jeżeli chcesz obok napisu umieścić jakiś znak graficzny, np. swoje logo, nie martw się, zrobimy Ci także przestrzenne logo. Zmówienia realizujemy szybko i tanio. Oferujemy tanie litery przestrzenne. Najlepiej zresztą zadzwoń i powiedz, czego dokładnie potrzebujesz. Razem ustalimy jak to zrobić!

Translate »