WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Oklejanie samochodów Łańcut

Oklejanie samochodów Łańcut

Oklejanie samochodów Łańcut folią dekoracyjną to jeden z najbardziej rozwijających się trendów na świecie. Oklejenie pojazdu (tzw. CarWrapping) nie tylko odświeża jego wygląd ale również tworzy obraz, który jest spójny z marką firmy. Oklejanie aut Łańcut odbywa się przy pomocy specjalnie do tego przeznaczonej folii, która nie tylko zabezpiecza powłokę lakierniczą przed niekorzystnymi warunkami ale również sprawia, że samochód przekształca się w formę mobilnej reklamy.

Do czasu, jaki pracownicy muszą poświęcić na oklejenie auta wpisuje się:

  • dopasowanie wcześniej zaakceptowanego przez klienta projektu;
  • dokładne przygotowanie pojazdu poprzez odczyszczenie oraz osuszenie;
  •  stopień skomplikowania projektu;
  •  wielkości auta.

Średni czas, jaki jest wymagany na oklejenie pojazdu to 48 godzin, jednak może się on zmienić- wydłużyć w przypadku skomplikowanych projektów oraz skrócić, gdy pojazd nie wymaga dużego nakładu pracy.

Najtańszym rozwiązaniem przy wyklejaniu samochodów jest plotowana folia polimerowa (Oracal 551). Dzięki swojej elastyczności oraz dobrej przyczepności dobrze sprawdza się na prostych, płaskich kształtach oraz niewielkich przetłoczeniach. Odporność na warunki atmosferyczne oraz promienie UV pozwala zachować dobrą jakość kolorów przez ponad 7 lat. Folia wylewana to materiał przeznaczony do oklejania większych powierzchni na pojeździe. Możliwość zadruku foli wylewanej sprawia, że auta mogą zmieniać swoje kolory bez naruszenia oryginalnego lakieru. Trwałość foli to okres do ok 12 lat.

Cena oklejenia pojazdu jest ustalana zawsze indywidualnie i jest ona uzależniona od wielkości pojazdu, projektu oraz użytych materiałów. Firma DKAmedia działa na terenie Łańcuta, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu wyceny projektu.

Jeżeli szukasz agencji reklamowej na terenie Łańcuta, która oklei twoje auto, zapraszamy do współpracy!

Oklejanie aut podkarpacie

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »