WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Oklejanie samochodów Nisko

Oklejanie samochodów Nisko

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, posiadasz w swoim zapleczu pojazd, pojazdy lub dużą flotę aut i potrzebujesz je okleić, to dobrze trafiłeś! Firma DKAmedia specjalizuje się w usługach Car Wrappingu– jest to profesjonalne oklejanie aut Nisko.

Wiemy, że oklejenie pojazdu przyczyni się pozytywnie do wzrostu rozpoznawalności marki oraz będzie promować usługi, które świadczy Twoja firma. Auto takie będzie działać jak nieodpłatna, mobilna powierzchnia reklamowa, która będzie mogła dotrzeć tam, gdzie zechcesz. Oznakowanie samochodu firmowymi logotypami oraz wypisanie na nim świadczonych usług nie wymaga dużych nakładów finansowych i jest o wiele tańsze niż np. wynajęcie banera na ogrodzeniu lub wielokrotne umieszczanie reklam w lokalnych mediach. Jest to inwestycja, która pracuje na siebie do ostatniego kilometra oklejonego pojazdu.

Nasi pracownicy podejmą się oklejenia różnego typu pojazdów, tj. samochodów osobowych, typu VAN, busów, autobusów, samochodów ciężarowych i innych. Pracę nad autem klient rozpoczyna z grafikiem, który tworzy projekt oraz przenosi go na pojazd. Kolejnym krokiem jest wybór materiałów oraz technologii klejenia, odczyszczenie pojazdu i rozpoczęcie aplikacji. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby folia była naniesiona na pojazd z dbałością o każdy szczegół.

Jeżeli interesuje Cię oklejenie auta Nisko, zapraszamy do kontaktu. Wystarczy napisać, zadzwonić lub udać się do biura mieszczącego się w Leżajsku. Zaufaj nam a my sprawimy, że Twoja firma stanie się bardziej dostrzegana i pozyska nowych klientów.

Oklejanie aut podkarpacie

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »