WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
  • DKAmedia
  • / Oklejanie samochodów Nowa Sarzyna
Powrót

Oklejanie samochodów Nowa Sarzyna

Oklejanie samochodów Nowa Sarzyna

Nasza firma oferuje oklejanie samochodów Nowa Sarzyna, zarówno prywatnych, firmowych, jak i aut firm dysponujących duża flotą. W każdym przypadku podchodzimy do projektu indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, gdyż wiemy, że profesjonalnie przygotowany projekt oraz schludnie oklejony samochód wpłynie pozytywnie nie tylko na rozpoznawalność marki którą promuje, ale także przyczyni się do pozyskania nowych klientów.

Firma DKAmedia prowadzi oddział AutoWrap w Nowej Sarzynie, w którym specjaliści okleją Twój samochód tak, by zyskał nowy, świeży wygląd oraz stał się dodatkową- a co najważniejsze darmową- formą reklamy. Pojazd należy wykorzystać w umiejętny sposób, dlatego warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu naszych grafików. Stworzą oni unikalny projekt oraz wizualizację, która będzie czytelna i efektowna zarazem.

Pojazdy jakie oklejamy to: samochody osobowe, busy, przyczepy, naczepy, samochody ciężarowe, maszyny budowlane, itp. Nasz zespół przygotuje reklamę również na pojazdy niestandardowe, w tym przypadku ograniczeniem jest tylko jego stan oraz materiał z jakiego został stworzony. Cena za oklejanie aut Nowa Sarzyna uzależniona jest przede wszystkim od modelu auta oraz stopnia skomplikowania projektu. Drugim czynnikiem wpływającym na cenę jest powierzchnia do wyklejenia (logotyp, całe auto, fragment karoserii). Trzecim i ostatnim czynnikiem jest rodzaj folii, które dzielą się na ekonomiczne, polimerowe i wylewane. Im wyższa klasa folii, tym większa wytrzymałość materiałów – gwarancja w przypadku foli polimerowych to około 8 lat, dlatego przy odpowiedniej konserwacji pojazdu reklama ta utrzyma się na wiele lat.

Potrzebujesz więcej informacji lub wyceny? Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Oklejanie aut podkarpacie

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »