WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Oklejanie samochodów Przeworsk

Oklejanie samochodów Przeworsk

Przekształcenie pojazdu firmowego w mobilną reklamę to dobry sposób na pozyskanie nowych klientów. Samochody, które poruszają się po drogach publicznych eksponują barwy firmowe oraz logotyp promujący daną markę. Pozwala to zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Decyzja o oklejeniu pojazdu firmowego to pierwszy krok we właściwym kierunku. Jednak droga do realizacji jest długa i wymaga dużego nakładu pracy, zarówno ze strony agencji, jak i klienta. Pierwszym krokiem jest optymalizacja pojazdu pod względem odpowiedniego wykorzystania jego powierzchni. Najczęściej klienci wybierają oklejenie tylnej szyby folią OWV (one way vision) oraz umiejscowienie grafik w widocznych miejscach, tj. boki przednich drzwi, maska oraz górna, tylna część pojazdu. Tak umiejscowiona reklama sprawia, że odbiorca może odczytać ją z każdej perspektywy. Innym rozwiązaniem jest pokrycie całego pojazdu folią reklamową. Jest to co prawda duża inwestycja, jednak zwraca się ona przez cały okres użytkowania samochodu.

Przed naklejeniem foli auto należy odpowiednio przygotować i jest to wliczone w cenę, tj. czyszczenie oraz dokładne odtłuszczenie, które pozwala na dokładne przylegnięcie folii do karoserii. Dzięki takiemu zabiegowi nie będzie problemów z odchodzącymi bokami a folia zachowa swoje właściwości przez długie lata (nawet do 12 lat).

Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługą, jednym z głównych profilów działalności firmy DKAmedia jest oklejanie samochodów Przeworsk.

Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy przygotują dla Ciebie wycenę.

Oklejanie aut podkarpacie

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »