WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

Oklejanie Samochodów Rzeszów

Oklejanie Samochodów Rzeszów

Firma DKAmedia oferuję profesjonalne oklejanie samochodów Rzeszów – zarówno firmowych, jak i prywatnych, pojedynczych oraz całych flot samochodowych, samochody osobowe i dostawcze, ciężarowe, cysterny, pojazdy specjalne, plandeki oraz inne pojazdy mechaniczne. Każdy taki środek lokomocji można wykorzystać jako efektywną reklamę mobilną. Koszt przedsięwzięcia jest niewielki a efekt pracuje na siebie przez lata.

Uważamy a nawet mamy pewność, że dobrze przygotowany projekt oraz odpowiednia aplikacja folii na pojeździe tworząca nietypową reklamę, potrafi przyciągnąć setki nowych klientów, którzy kupują najpierw wzrokiem. Oklejanie aut Rzeszów staje się coraz modniejsze, dlatego na ulicach spotkać można coraz więcej pojazdów z reklamą na karoserii.

Jeżeli nie masz pomysłu na reklamę, skontaktuj się z naszym działem klienta lub odwiedź nasze biuro. Graficy przedstawią jakie są projektowe możliwości oraz warianty reklamy, które można wykorzystać na pojeździe. Zapewniamy, że nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie projektowania reklamy na pojazdach i zadbają o to, by Twój samochód wyróżniał się pośród innych aut.

Oklejanie samochodów pozwala na zastosowanie różnych metod oraz technik, głównie wynika to z rodzaju powierzchni jaką ma pokryć reklama. Przy większych załamaniach używa się tzw. foli wylewanej; jeżeli są to proste kształty, wtedy aplikatorzy zaproponują najprostszą i najtańszą technologię, jaką jest użycie folii ploterowych. Używamy przeważnie folię o jednolitym kolorze Oracal 551, która ma nie tylko dużą wytrzymałość, ale również wieloletnią gwarancję na utratę jakości kolorów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin naszego biura.

Oklejanie aut podkarpacie

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »