WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju
Powrót

W KONKURSIE UDZIAŁ BIORĄ

Koło Gospodyń Wiejskich Brzozaki w Brzózie Królewskiej


Koło Gospodyń Wiejskich w Brzózie Królewskiej aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym i społecznym swojej miejscowości od ponad pięćdziesięciu lat. Przy KGW działa zespół Brzozoki, który cieszy się popularnością i występuje ok. 40 razy w roku - nie tylko na terenie Gminy Leżajsk.

W dniu 30 sierpnia 2020 r., Koło Gospodyń Wiejskich już po raz 18 będzie organizować w Parku Wiejskim imprezę „Obrzędy jesienne - Święto Pieczonego Ziemniaka”. Impreza ta jest wpisana na Szlak Turystyczny Województwa Podkarpackiego i do kalendarza imprez wojewódzkich. W tym dniu oprócz występów artystycznych i degustacji potraw odbędzie się po raz szósty Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Święto Pieczonego Ziemniaka jest jedną z większych imprez w Gminie Leżajsk i cieszy się dużą popularnością. Świadczy o tym uczestnictwo na niej nie tylko mieszkańcy Brzózy Królewskiej, ale i okolicznych miejscowości. Z roku na rok, przybywa smakoszy tradycyjnego jadła i amatorów dobrej zabawy.

Chociaż mamy dużo publiczności, to bardzo zależy nam, na jak najszerszej promocji naszego wydarzenia. W jego przygotowanie wkładamy dużo pracy i serca, więc chcielibyśmy dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.

OSP Jelna


III edycja Strażacka Pomoc Świętego Mikołaja – zbiórka darów dla Rzeszowskiego Hospicjum w Rzeszowie. Dzięki dużemu zainteresowaniu udało się zebrać znaczną ilość artykułów niezbędnych dla niemowląt. W trakcie zbiórki prowadzonej w remizie OSP, filii biblioteki publicznej oraz Kościele Parafialnym w Jelnej, zbierano m.in. pieluchy, kaszki i inne artykuły pierwszej potrzeby. Strażacy przez miesiąc pełnili dyżury, w trakcie których przyjmowali darczyńców w swojej remizie. Kilka dni przed wigilią Bożego Narodzenia dary zostały przekazane do Domu Samotnej Matki, prowadzonego przez Siostry Sercanki w Rzeszowie.

Organizatorzy zbiórki pragną złożyć serdeczne podziękowania za okazane serce i pomoc w rozpowszechnieniu akcji głównie lokalnym portalom internetowym oraz TVP Rzeszów, do której zaproszeni zostali strażacy OSP Jelna, aby opowiedzieć o kulisach prowadzonej akcji. Mamy nadzieję, iż dobro okazane potrzebującym dzieciom powróci do wszystkich osób wspierających akcję. Była to pierwsza edycja tego przedsięwzięcia, a w przyszłości planowane są kolejne.

Nowosarzyńska Grupa Biegowa


"Bieg o Kwiat Azalii", to wydarzenie sportowe, które po raz drugi zostanie zorganizowane podczas "Dni Miasta i Gminy Nowa Sarzyna" w lipcu 2020 roku. Pierwsza edycja biegu wzbudziła duże zainteresowanie wśród mieszkańców naszego regionu i całej południowo-wschodniej części Polski. W biegu na dystansie 10 kilometrów w terenie leśnym udział wzięło około 150 biegaczy jak i również uczestników "Nordic Walking". W przyszłym roku chcemy przyciągnąć na nasze wydarzenie jeszcze więcej miłośników sportu, co przyczyni się do działań integrujących środowisko biegaczy, oraz większej promocji naszego regionu.

Głównym celem naszego wydarzenia jest promocja i upowszechnianie zdrowego trybu życia, a przede wszystkim biegania, jako najprostszej formy ruchu. Abyśmy byli "Widoczni w 2020," i dotarli do jak największej ilość zainteresowanych osób w całej Polsce, potrzebujemy bardzo dużej promocji naszego wydarzenia w postaci artykułów reklamowych.

Fundacja "Wolno Marzyć"


Pachnidło Ultra Trail – obóz biegowy organizowany przez Fundacje "Wolno Marzyć" w dniach 1-3.05.2020 na terenie Brzóźniański Obszar Chronionego Krajobrazu. Do pokonania ponad 100 km dróg i ścieżek leśnych w trzy dni, poznanie historii terenu bezpośrednio podczas biegu jak również w czasie spotkań integracyjnych przy ognisku.

Fundacja "Wolno Marzyć"
Założyciel grupy biegowej "Active Team Brzóza Królewska"
Organizator Festiwalu biegowego "Zimowa Poniewierka" - 3 edycja (18.01.2020)
Festiwal biegowy "Biesy Trail Czady" – Wetlina 18-20.09.2020 – 2 edycja
Zawody Biegowe "Tropem Brzózańskiego Wilka" – 20.06.2020 – 5 edycja

Stowarzyszenie Folklorystyczne Majdaniarze


Impreza pn. "Wrzeciono – Międzynarodowe spotkania Poetów" jest organizowana od 1995 r. Corocznie na konkurs nadsyła swoje prace około 400 poetów z kraju i zagranicy.

Grafika Widoczni 2020 - Strony internetowe Leżajsk - Agencja Reklamowa DKAmedia
[poll id="2"]
Translate »