WYBIERZ POZYCJE

  • Oferta Strony Internetowe - DKAmedia Agencja Reklamowa STRONY INTERNETOWE

  • Oferta Grafika - DKAmedia Agencja Reklamowa GRAFIKA

  • Oferta Drukarnia - DKAmedia Agencja Reklamowa DRUKARNIA

  • Oferta Reklama - DKAmedia Agencja Reklamowa REKLAMA

  • Powrót POWRÓT

Zwiń Menu
Zwiń Menu
Polski Fundusz Rozwoju

Litery 3D

Litery 3D

Agencja Reklamowa DKAmedia oferuje swoim Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie produkcji liter przestrzennych/liter 3D. Oferta obejmuje wykonanie liter takich jak: litery przestrzenne/3D, litery z styroduru, litery z styroduru z warstwą plexi (zabezpieczenie i uzyskanie efektu połysku), liter ze stali szczotkowanej (eleganckie), litery podświetlane, litery podświetlane od tyłu, litery z dibondu, litery z PCV i litery z aluminium – dla potrzeby klienta można uwzględniać inny rodzaj wykonania. Oferta obejmuje wykonywanie nie tylko liter, ale i logotypów, elementów graficznych oraz wszelkich kształtów nieregularnych.

Wykorzystując doświadczenie firmy  DKAmedia, każdy Klient może liczyć na kompleksową i indywidualną obsługę, w skład której, wchodzi przeprowadzenie go przez proces od zapoznania się z koncepcją po przez propozycje projektowe a kończąc na montażu reklamy u klienta.

DKAmedia dba o to, aby każdy Klient otrzymał pełne wsparcie zespołu graficznego i reklamowego. Oznacza to, że nawet jeśli Klient nie posiada pomysłu na reklamę i metody jej wykonania, przedstawione zostaną mu propozycje konkretnej i skutecznej reklamy – przedstawione zostaną odpowiednie cele reklamy, określenie grupy docelowej, dobrane zostaną odpowiednie treści oraz wybór odpowiedniego medium. Dodatkowo, bazując na doświadczeniu i wiedzy, bierzemy pod uwagę, że każda reklama musi tworzyć świadomość i wzbudzać zainteresowanie produktu, firmy lub marki, którą reprezentować będzie nasz Klient. Jednocześnie, dbamy o to, aby przekaz reklamy wzbudzał pożądanie oferty oraz pozytywne emocje. 

 

 

Agencja Reklamowa DKAmedia - Oferta Reklama - Litery 3D

Ty masz wizję,

a my wiemy jak ją zrealizować!

Nasze podejście do marketingu jest unikalne, dlatego pomagamy
takim firmom jak Twoja!

Translate »